НОВИНИ

Українську анімацію «Тигр блукає поруч» покажуть на фестивалі у Лос-Анджелесі

Короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої відібрали до конкурсної програми престижного міжнародного фестивалю LA Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі. Стрічка створена studio KAPI за підтримки Держкіно.

LA Shorts International Film Festival входить до числа найпрестижніших та найбільших фестивалів короткометражних фільмів у світі. Фестиваль акредитований Академією кінематографічних мистецтв та наук (премія «Оскар»), Британською академією кіно і телебачення (BAFTA) та Канадською академією кіно і телебачення. Цьогоріч фестиваль відзначає 25 років. Захід відбудеться 21 липня.


«Спочатку мій фільм відібрали до фестивалю у Токіо, зараз – у Лос-Анджелесі. Це ж як взяти дві найбажаніші вершини!» – зазначила Анастасія Фалілеєва.

Короткометражка «Тигр блукає поруч» присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.


Фільм виконаний у техніці stop motion. Витратним матеріалом для створення ляльок і декорацій стало сміття.

«Мабуть, всі «кінолюди» мріють опинитися на червоній оскарівській доріжці. Можна вважати, що ми зробили перший крок до неї», – зазначив генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс.

Кадр з фільму "Тигр блукає поруч"

Нагадаємо, світова прем’єра короткометражної анімації «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої відбулась 12 червня у межах офіційної конкурсної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia у Токіо.

Більше про проєкт дізнавайтесь тут.