НОВИНИ

«Виходь, Masha» Юлії Шалімової – у топ-3 найкращих короткометражок на фестивалі у Туреччині

Фільм режисерки Юлії Шалімової «Виходь, Masha» опинився у трійці найкращих короткометражних анімаційних стрічок на фестивалі Golden Bridge Istanbul Short Film Festival. Стрічка створена studio KAPI за підтримки British Council у межах програми Envision Sound.

«Виходь, Masha» описує «ковідний період життя» із жорсткими карантинами і неможливістю повноцінного існування через пандемією. У центрі сюжету – дівчина, яка «втекла» у смартфон. Шестидюймовий екран гаджету витіснив собою цілу реальність, яка більше не видається привабливою для Masha.


Golden Bridge İstanbul Short Film Festival – це молодий міжнародний фестиваль, який відбувається у Стамбулі. Відбір фільмів проводять тричі на рік. Проте саму урочисту подію grand finale, відкриту для публіки, – лише раз. На ній демонструють стрічки усіх переможців/переможниць сезонів та обирають найкращі роботи року.


Раніше фільм «Виходь, Masha» вже побував на таких фестивалях: Кам'янець-Подільський міжнародний кінофестиваль "Бруківка" (Україна), Український кінофестиваль Берлін (Німеччина), WeMakeFilms International Film Festival (Велика Британія), Goa Short Film Festival (Індія). А незабаром також поїде до США на Palm Springs Animation Festival та Central Michigan International Film Festival.

Зауважимо, що Юлія Шалімова нині працює над новим короткометражним анімаційним фільмом – «Місто щасливих хлопчиків». Реліз запланований на червень 2022 року. Дізнавайтесь більше про проєкт тут.