НОВИНИ

Режисерка studio KAPI отримала дві відзнаки на фестивалі MONSTRA

20-річну українську режисерку Анастасію Фалілеєву відзначили на міжнародному анімаційному фестивалі класу А – MONSTRA. Вона отримала дві Спеціальні відзнаки у категорії Student Short Film Competition за 7-хвилинну короткометражну роботу «Поки не стане чорним» (англ. Until it turns black) від старшого та молодшого журі.

«Коли правда колить очі й змінити нічого не можна, здається, що єдиний вихід – втеча у вигаданий світ. Фантазія втамує біль на деякий час, але чи це саме та чарівна пігулка? Не забувай: навіть брудні вузькі вулиці вкриті прекрасним небом, а над найтемнішими хмарами завжди світить сонце. Я теж втікач. Всім, хто не згоден із реальністю, присвячується», – ідеться в описі до анімації.

Трейлер до анімації "Поки не стане чорним"

Анастасія Фалілеєва – режисерка, аніматорка, VJ artist. Вивчала stop-motion анімацію під керівництвом видатного українського лялькового майстра та режисера-аніматора Олега Педана з 2016 по 2020 роки (Педан взяв Анастасію на курс у 16 років).

Олег Педан та Анастасія Фалілеєва

Філілеєва вже має у доробку кілька анімаційних короткометражок – «Дивний король» (2016), «Forel» (2017), «Kotku» (2018). Раніше її фільм «Поки не стане чорним» вже здобував успіх на міжнародних фестивалях (міжнародний кінофестиваль REX, Одеський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль Linoleum, Animation marathon Athens, Анімаційний кінофестиваль Animax Skopje та інші). Також виграв 4 нагороди та спеціальну згадку журі. Був номінований на премію українських кінокритиків «Кіноколо» як кращий анімаційний короткометражний фільм 2020 року.

Наразі Анастасія Фалілеєва знімає короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» (англ. Tiger is strolling around) у співпраці із Studio KAPI.

Трейлер анімаційного фільму "Тигр блукає поруч"