НОВИНИ

Studio KAPI вітає із новорічними святами і трохи підбиває підсумки року :)

Ще один не найпростіший рік (майже) позаду. Онлайни, скасовані заходи та фестивалі, тісні бюджети, розхитані графіки, але найсумніше – люди із часом підбитим моральним та фізичним здоров'ям. Все це "добро", як би того не хотілось, ми все ж притягли із собою із 2020-ого у 2021 рік. Відтак, продовжували тренувати свою винахідливість, як триматись на плаву чи як підтримувати одне одного у ці складні часи.

Разом з тим, проблиски надії, що все ці оказії тимчасові, почали мерехтіти яскравіше. Частина подій та фестивалів змогла вийти в оффлайн; з держбюджету вдалося виділити значні ресурси на підтримку українського кіновиробництва; своє плече кіношницям/кіношникам підставила і низка грантових інституцій; а під час презентаційних сесій на конкурсному відборі кінопроєктів Держкіно на сцені можна було одночасно стояти більше, ніж двом людям :)

Ми до чого: прикрі моменти, звісно, продовжують висовувати носа, проте треба вчасно озирнутись і помітити щось й хороше, аби не згаснути.

З огляду на сказане, й собі потішимось, що studio KAPI на чолі із продюсером Михалем Маргулісом цього року:

  • змогла випустити три короткометражні анімаційні фільми ("Тигр блукає поруч" та Papier-mâché Анастасії Фалілеєвої і "Виходь, Masha" Юлії Шалімової);
  • виграла два пітчинги Держкіно (Юлія Шалімова створить короткометражку за оповіданням Наталі Гузєєвої "Місто щасливих хлопчиків", а Оксана Карпус керуватиме робочим процесом створення повнометражного анімаційного фільму "Далія і Червона Книга" в Україні);
  • виграла грант УКФ (Анастасія Фалілеєва вже працює над новою короткометражкою "Ворожіння");
  • побувала – онлайн чи оффлайн – на 20 українських та світових фестивалях! Серед них і такі імениті, як Short Shorts Film Festival & Asia (Японія), LA Shorts International Film Festival (США), Hiroshima International Animation Film Festival (Японія), Chicago International Children's Film Festival (США), Bamberger Kurzfilmtage (Німеччина), Stockholm International Film Festival (Швеція).

Бажаємо вам бачити нові можливості, мати ресурси хапатись за них і доводити проєкти до кінця. А ще будьте натхненними та цінуйте свої команди – гуртуйтесь і підтримуйте одне одного!

Веселих свят та щасливого (і безпечного) Нового року!

Команда studio KAPI