2 лютого – у День народження і, на жаль, перші роковини смерті Олега Педана – студія презентувала тизер до фільму "Пап'є-маше". У ньому режисерка обіцяє розповісти про майстра не тільки як про особистість, а й фахівця. Зокрема, про унікальні техніки, прийоми у stop motion анімації, які він лишив нам у спадок.
![](https://static.tildacdn.com/tild6264-3931-4831-b831-336135306538/1524AFD7-2F2C-46E5-9.jpeg)
"Це не буде документальна короткометражка. Навпаки, у ній буде багато метафор та алегорій, багато образності. Оповідь вестиметься крізь призму мого власного досвіду. Я буду тим самим пап'є-маше. І воно трансформуватиметься протягом всього фільму. Так, наприклад, слова Педана: "Щоб вийшло добре пап'є-маше, треба 7-10 шарів паперу", – буде легше зрозуміти у переносному значенні: "Треба зробити 7-10 фільмів, щоб хоч один нарешті вийшов вдалим". Тобто зображення і різні маніпуляції з ним допомагатимуть трактувати вислови майстра, які звучатимуть на записі", – розповіла Анастасія Фалілеєва.
![](https://static.tildacdn.com/tild3336-6264-4333-b238-343932383932/__2020-02-04__163837.png)
Олег Педан зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної анімації, але, на жаль, його історія залишилась локальною. У Studio KAPI сподіваються це виправити.