НОВИНИ

«23 образи Петрика П’яточкина» відібрали до найбільшого анімаційного форуму Європи Cartoon Movie

Повнометражний анімаційний фільм studio KAPI «23 образи Петрика П’яточкина» відібрали для участі у пітчингу 21-ого міжнародного форуму Cartoon Movie. Захід відбудеться у Бордо (Франція) з 3 по 5 березня 2020 року.

«23 образи Петрика П’яточкина» став єдиним українським анімаційним фільмом, який зміг подолати високу конкуренцію і був відібраний оргкомітетом для участі у пітчингу. Анімаційний фільм створюється за сценарієм Наталі Гузєєвої («Капітошка», «Як Петрик П'яточкин слоників рахував», «Мишко та Дзвінка») за підтримки Міністерства культури України.


Фільм «23 образи Петрика П’яточкина» у Бордо представить продюсер студії Михаль Маргуліс.

«Поїздка у Бордо має два головні завдання. Перше – вийти на завершальні етапи переговорів із співвиробництва із нашими потенційними партнерами. Друге – зміцнити репутацію «Петрика П’яточкина» як анімаційного IP, що послідовно й активно розвивається», – зазначив Маргуліс.

Кадр з мультфільму "23 образи Петрика П'яточкина"

Cartoon Movie – одна з провідних подій Європи для фахівців та фахівчинь анімаційної індустрії. Щорічно форум збирає професіоналів та професіоналок з усього світу, які на пітчинг-сесіях представляють кращі європейські повнометражні анімаційні проєкти поточного року та знаходять інвесторів, співпродюсерів та дистриб’юторів.

За час існування Cartoon Movie, 349 мультфільмів отримали фінансування на загальну суму понад 2.4 мільярда євро. Саме тут починали шлях до кінотеатрів такі відомі мультфільми: «Тріо з Бельвіля» (2003, премія Сезар, дві номінації на Оскар), «Кіт у Парижі» (2010, номінація на Оскар, Сезар), «Чіко і Рита» (2010, премія Гойя, номінація на Оскар), «Ернест і Селестина» (2012, премія Сезар, номінація на Оскар) «Баранчик Шон» (2015-го, номінація на Оскар, Золотий Глобус, приз Британської кіноакадемії), «Життя кабачка» (2016, номінація Каннського кінофестивалю) та інші.

Презентація трейлеру «23 образи Петрика П’яточкіна» відбудеться під час ранкового шоукейсу. Згодом, команда фільму матиме 30 хвилин на презентацію фільму аудиторії з кількох сотень провідних продюсер_ів/ок, інвестор_ів/ок, дистриб’ютор_ів/ок, сейлз-агент_ів/ок, ігрових компаній, книговидавц_ів/ь, ЗМІ та інших представни_ків/ць індустрії.

Постер до мультфільму "23 образи Петрика П'яточкина"

Українська анімаційна studio KAPI заснована у 2015 році авторкою знаменитих Петрика П'яточкина та Капітошки Наталею Гузєєвою та Михайлом Маргулісом. Студія виробляє 2D і 3D фільми та серіали для дитячої й сімейної аудиторії. Серед проєктів студії – анімаційний серіал “Мишко та Місячна Дзвінка” (створено 4 серії за підтримки Держкіно), повнометражний анімаційний фільм “23 образи Петрика П’яточкина” (у виробництві) та анімаційний фільм “Лабра-Кадабра” (у розробці).